logo BEREA
  


  CHATA :: história
:: rekonštrukcia chaty
:: brigády
:: susedný pozemok
 

Kresťanské centrum BEREA
Okružná 3190
900 01 Modra
 
berea@berea.sk
 
IČO: 30794358
číslo účtu: 2629010205/1100
ďalšie detaily >

Brigáda mládeže

Modra-Harmónia, 11. - 17. august 2013

Ahoj, brigádnici,

august sa blíži a s ním aj pravidelná brigáda v Harmónii druhy augustový týždeň (11. - 17. 8.) teda od nedele popoludnia do soboty obeda.

Pred vami chatu trochu rozbúrala v júli pracovná skupina z Kanady a na vás bude, aby ste ju dali zase do prevádzkyschopného stavu :-) . Tento rok by sme chceli postupne dokončovať prízemie, kde bude prevažne podlahové kúrenie. To znamená, že všetky podlahy sa musia postupne vybúrať a urobiť nanovo…

Biblické štúdium s názvom "Modlitby vo všetkých tóninách" si pre vás tentoraz pripravil Peter Kozár. Budeme čítať Žalmy, predstavíme si rôzne druhy modlitieb v Biblii (vďaky, chvály, vyjadrenie dôvery, náreky) a budeme hľadať inšpiráciu pre naše modlitby.

Okrem spacáku a zubnej kefky je potrebné si priniesť aj prestieradlo (plachtu). Ak zabudnete, požičiame vám, ale s poplatkom za vypranie. Ako zvyčajne sa za brigádu nevyberá žiadny poplatok, dobrovoľný príspevok je vítaný.

Kvôli strave potrebujeme vedieť koľkí z vás sa na pobyte plánujete zúčastniť. Takže sa prihlasujte na email lubomir.vyhnanek@gmail.com, alebo cez SMS na mobil 0905 928273 do konca júla.

Tešíme sa na vás :-) ,

Za organizačný tím,

Ľuboš Vyhnánek